U!ZAHVATI
Відчуй ... Зупинись ... Іди ... побудь собою ... Це твій час.
Подивися по-новому на театр, Київ і себе. Захоплюючу історію, яку розповідає «Время», доповнять пісні Сергія Бабкіна і музика, спеціально створена для вистави композитором Дмитром Саратським.

А ще кожен наступний спектакль «Время» відрізняється від попереднього, адже на сприйняття сюжету, задуманого режисером, впливають місто, погода, перехожі, внутрішній стан глядача, його досвід, настрій і думки...

Вистава-променад «Время»

«Время» — спектакль нового формату. Тут не вийде посидіти в кріслі і простояти в черзі до буфету. Але вийде по-новому подивитися на театр, Київ і себе.

Формат імерсивної вистави-променаду передбачає повне залучення до процесу. Між глядачем і сценою більше немає перешкод, тепер вони - одне ціле. Тепер всі події відбуваються тут і зараз, акторами стають випадкові перехожі, а сценою - улюблене місто.

Все, що потрібно - вчасно опинитися в правильному місці, надіти навушники і довіритися голосу всередині. А далі – почути себе, «Время» і місто.

Вистава російською та англійською мовами.

Команда проекту:
Режисер і автор сценарію - Поліна Бараниченко.
Асистент режисера - Анна Лещенко.
Композитор - Дмитро Саратський.
Музичний лейтмотив вистави - Сергій Бабкін.
Адміністратор - Олена Мотовилова.
Голос вистави - Павло Алдошин.
33
учасника
90
хвилин
твого часу
1
голос
Як все відбувається
МИ ЗАВЖДИ ПОЧИНАЄМО ВЧАСНО!

Враження

НАШІ ПАРТНЕРИ
Рекомендації
Ми завжди починаємо вчасно, тому не запізнюйтесь. Вистава починається в одному місці, а закінчується зовсім в іншому, тому краще приїжджайте на таксі або своїм ходом.
До місця старту нашого спектаклю-променаду всього 8 хвилин пішки від станції метро «Поштова площа».
Як показує практика, в кінці прогулянки ви можете захотіти випити келих ігристого. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні, обтяжуючи себе автомобілем. І не забудьте про зручне взуття.
Гуляти завжди краще на низькому ходу в комфортному для прогулянок взутті.
Місце зустрічі
Київ

Пішохідний міст через р. Дніпро

З питань адміністративного характеру і питань корпоративних заходів телефонуйте нам за номером телефону:+38 (050) 041 46 79