Враження

стилістка дарина броншпіц і бізнесмен василь ращупко
разом чотири роки
Вистава STEREO — дуже цікавий досвід! Під час самої вистави нам було цікаво й водночас бентежно: у своїх стосунках часто здається, ніби щось не так, що в інших такого не буває або навпаки, але як показує практика — всі щасливі люди щасливі однаково, а нещасливі — нещасні по-своєму.

Було дуже цікаво почути інші історії. Актуальність вистави в тому, що вона буде дуже доречною і для тих, хто тільки почав свої стосунки: їм трохи відкриє завісу на деякі побутові сутички між одне одним (допоможе їх пом'якшити), і для тих, хто вже глибоко й довго перебуває в стосунках: нагадає про солодкі моменти, важливість традицій і тепла всередині пари. Завжди й у кожної пари є запитання: і до себе, і до своєї половинки, і STEREO — чудовий спосіб знайти відповіді.
наталія лавринович, бренд-менеджерка «Tiffany & Co», і олександр рудюк, бізнесмен
разом 10 років
Олександр: Після вистави я подумав про те, що потрібно знову організувати наше перше побачення, і провести вечір тільки вдвох.

Наталія: а я подумала, що цей спектакль дуже глибокий і мені потрібен час на усвідомлення всього, що відбулося з нами. Мені запам'яталося багато моментів, я чітко розділяла кожну пару і їхні діалоги, переживала кожні стосунки від миті знайомства й до роздумів про дітей і майбутнє. STEREO призначений для пар, які мають почуття. Для пар, які сповнені життя й бажань. Він відгукнеться в кожному по-різному й стане для кожного власною емоційною наукою, але байдужим він не залишить нікого — це точно!
наталі донченко, дизайнерка, і владислав донченко, керівник проєктів у компанії EPAM
разом сім з половиною років
Наталі: ми хотіли відвідати спектакль на річницю весілля, намагаємося щороку святкувати незвично й романтично. Але на нашу дату показу не було, тому вирішили продовжити свято й піти в інший день.

Ми вибрали грандіозну локацію з тих, що запропонувала команда uzahvati, — НСК «Олімпійський». Коли я тільки зайшла, емоції переповнювали: стадіон Олімпійський! Тільки для нас! Чесно кажучи, потекли сльози щастя й охопило почуття захвату в перші хвилини. Це було неймовірно. Тільки ми. Ми й наші почуття. У голові звучали важливі запитання, а з підсвідомості виринали мої внутрішні відповіді на них. Я бажаю відчути ці емоції кожній людині.
жан грицфельд
відомий український дизайнер
Мистецтво не може бути "правильним", воно не може бути в рамках. Але все напинають. Заганяють, вимагають чогось. Я теж хочу й обсмикую себе. Здається, що якщо зовсім вільно, то не буде популярним. Рефлексія побоювання бути незрозумілим, непочутим. Однак, щось підказує мені, що у світі повних ілюзій, відвертих помилок і безсоромної брехні, попит на свободу прояву недооцінений.

Класно, що є такі проєкти як uzahvati, які дають тобі це можливість свободи проявів.
#highlyrecommended


альона тараненко
топова українська бренд-стратегиня, партнерка брендингової агенції Тінь
У п'ятницю я потрапила в парламентську бібліотеку після закриття. Вона стала сценою для театральної постановки uzahvati.

Формат: кожного глядача супроводжує голос у навушниках — це дає відчуття персональної вистави. У постановці залучені мало не всі зали бібліотеки. Світло — нічне. У головному читальному залі — тільки настільні лампи для кожного глядача. Головний герой — приголомшливо гарний актор і танцюрист. Декорації — мармурові сходи, книжкові полиці, величезного розміру двері з написом «Відділ науки та досліджень», зачинена на амбарний замок, і, пам'ятайте, дерев'яні стелажі з сотнями глибоких скриньок із картками! Це інтимно і тремтливо, було відчуття взаємодії з будівлею — живим організмом. Безумовно, це мій формат.

Побувати на виставі — це як відмитися від реклами магазинів електроніки та ставочних сервісів, яку я все ще дивлюся, тому що повністю не відмовилася від безкоштовного перегляду фільмів.
володимир дегтярьов
директор Newsfront PR Agency, коуч
Довго думав, як можна описати проект Remote Kyiv від театральної групи Rimini Protokol та київських uzahvati. Нічого кращого, ніж «урбан рітріт», в голову не приходить. Неначе висмикнули на дві години зі звичної двомірної картинки та посадили на місце за дзеркальною стіною поспостерігати за великою фокус-групою.
даня вегас
блогер, актор та музикант
Для багатьох абсолютно логічним є твердження, що м'язи, шляхом тренувань, можна «прокачати» - стати сильніше і витриваліше. ⠀⁣⁣⠀
Телефон, встановивши додатки, теж можна прокачати — стати функціонально ширше.
⁣⁣⁣Але так само багато хто забуває про важливість почуттів і відчуттів. І зовсім мало хто розуміє, що їх діапазон теж можна зробити ширше та глибше.⁣⁣ ⠀⁣⁣⠀
⁣І для цього потрібно розмовляти. Не базікати. А саме говорити. Говорити про те, що відчуває твоє тіло. Про те, що наповнило твій мисленнєвий посуд. Про те, куди полетіло твоє «хочу» і як виглядає дорога, яка веде до нього.
А для того щоб розмовляти, потрібен привід. Імерсивний театр — це привід. Почни з вистави THE TIME і прогуляйся вулицями своєї свідомості.
євген мушкін
генеральний директор ВДНГ
Ви знаєте, що таке вистава-променад?
Це вистава у русі. При чому рухаєшся ти сам. До того ж ти не тільки глядач, але споглядають на тебе. Ти — у своєму світі, але тебе занурюють в атмосферу, коли ти бачиш світ під іншим кутом. Занурення в паралельну реальність. Саме від слова занурення (на англ. - immersion) виникло імерсивне мистецтво. Ти не просто споглядаєш. Ти береш участь!
Наші друзі uzahvati організували приїзд резонансної у 60+ країнах Вистави-подорожі Remote. Тепер її побачить Київ! Нам з Діана Мушкіна пощастило бути на попередньому показі. Ще більше нам пощастило в тому, що ми мали можливість порівняти цей спектакль з тим, що наші uzahvati зробили самі: виставу-променад Час, яка не дарма розбурхує емоції глядачів своїми аншлагами вже третій рік поспіль.
Хочете створити новий емоційний досвід разом?
Підписка