Правила участі у виставі-променаді «Remote Kyiv»

Remote Kyiv

Привіт. Це uzahvati.

 

Зовсім скоро ми зустрінемось на Звіринецькому кладовищі. В найкращому сенсі цього слова. Нащо? На виставі-променаді Remote Kyiv.

І поки збираємось, ми склали кілька порад. Прочитай їх. Це допоможе всім бути в комфорті.

Починаємо вчасно

Ми цінуємо час. Радимо приходити на виставу за 20 хвилин, аби підготуватися та почати за розкладом. На жаль, у нас немає змоги чекати тих, хто запізнюється. Не виключено, що вистава може початись без тебе, якщо не встигнеш до запланованого початку

Без авто

Ми починаємо на Звіринецькому кладовищі. Проте, Remote Kyiv – динамічна вистава, тому закінчимо у зовсім іншій частині міста. Тож навіть якщо ти дуже любиш своє авто, цього разу залишай його вдома та гоу до метро, або таксі

Зручна обув

Нас чекає досить лонг тріп. Радимо відповідально поставитися до взуття. Обирай комфортну пару на низькій підошві. Не переймайся красою. Як кажуть в інтернеті: яка різниця скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш в них кладовищем :)

Без важкого багажу

Також не варто брати велику торбу, щоб не втомитися завчасно. До того ж, все необхідне буде у твоїй голові та серці. А водичка у нас є.

Без спиртного

Будь-який новий досвід розширює свідомість. Дуже просимо не робити цього до початку вистави алкоголем, або іншими засобами. Бо ми не зможемо взяти тебе у подорож. Доведеться залишити alone на кладовищі…

А тут важливі слова

Твоя безпека — пріоритет. Ми дотримуємось правил Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392, дезінфікуємо обладнання та проводимо температурний скринінг перед початком вистави.

Будь ласка, візьми маску або респіратор, якщо збираєшся стати uzahvati разом з нами.

Як дістатися:

Карта зустрічи

Інтерактивна карта:

Посилання на геолокацію:

https://goo.gl/maps/LnhT7QFdNnDNFndT8

Зверніть увагу: повернення повної вартості квитка можливий не пізніше, ніж за 5 днів до проведення вистави. Якщо ви хочете повернути квиток за 3 дні до вистави - ми зможемо повернути 50% суми квитка. Якщо до вистави залишилося менше 3-х днів - повернення зробити не можна.

Важливо: повернення проводиться за вирахуванням комісії квиткового оператора - 5%.

І не подумай, ми не зануди.

Ми обережні :)

З нами ти обов'язково будеш uzahvati.

Дзвони для довідок:

+380 (50) 041 46 79

Хочеш бути в курсі усіх новин uzahvati? 

Підписуйся на наші сторінки

Хочете створити новий емоційний досвід разом?
Підписка
© 2017 – 2021 uzahvati
Приложение «211 Steps»